انواع خدمات طراحی وب سایت

طراحی سایت و پورتال دانشگاهی ...
طراحی پورتال سازمانی ...
طراحی وب سایت شخصی ...
طراحی سایت خبری ...
طراحی وب سایت آموزشگاه ها ...
طراحی وب سایت و پورتال مدرسه ...
طراحی وب سایت سرگرمی و تفریحی ...
طراحی وب سایت شرکت ها ...
طراحی سایت املاک ...
طراحی سایت آژانس مسافرتی ...
طراحی وب سایت هنری ...
طراحی وب سایت اختصاصی بانوان ...
طراحی وب سایت کارخانجات ...
طراحی وب سایت فروشگاهی ...

سئوالات متداول

وب سایت چیست ؟

وب سایت مجموعه ای از صفحات اینترنتی است که تحت یک دامین در دسترس عموم کاربران استفاده کننده از اینترنت قرار میگیرد . هر صفحه از سایت شامل متن ، تصویر ، فایل صوتی و تصویری ، لینک ، جدول و ... می باشد . به مجموعه این صفحات یک وب سايـت گفته می شود .

طراحي وب سايت دايناميک با استاتيک چه تفاوتي دارد؟

در وب سايت هاي دايناميک شما (به عنوان دارنده وب سايت) مي توانيد با در اختيار داشتن کلمه عبور در وب سايت خود تغييرات ايجاد کنيد. اين تغييرات مي تواند شامل تغيير در صفحات وب سايت، اضافه و کم کردن صفحات، اضافه و حذف تبليغات سايت و ... باشد. از جمله ديگر امکانات وب سايت دايناميک مي توان به تهيه گزارش از سيستم (تعدا بازديد از صفحات)، نظرات کاربران، تبليغات سايت، امکان عضو گيري و مديريت کاربران اشاره کرد. اين ويژگي ها بنا به درخواست شما و پس از بررسي نياز دقيق در وب سايت گنجانده خواهد شد. اما وب سايت هاي استاتيک بصورت ثابت بوده و هيچگونه تغييري درآن بدون داشتن تخصص طراحي وب سايت امکان پذير نخواهد بود.

هزينه طراحي وب سايت چقدر است؟

اين موضوع کاملاً به نوع درخواست شما و ميزان زمان مورد نياز براي طراحي مربوط خواهد شد. خوشبختانه ما به واسطه کاهش هزينه هاي خود توانسته ايم هزينه طراحي وب سايت را به پايين ترين حد ممکن و در عين حال بهترين کيفيت برسانيم.

مراحل انجام پروژه طراحی سایت از ابتدا تا انتها چگونه می باشد؟

تحلیل نیازها و درخواست های مشتری
عقد قرارداد طراحی سایت
ارسال اطلاعات مورد نیاز جهت آغاز طراحی سایت
طراحی ظاهر سایت
برنامه نویسی وب سايت
تست و ایرادیابی
وارد کردن اطلاعات اولیه
آپلود سایت
آموزش بروزرسانی سایت به مسئول سایت
تحویل نهائی پروژه طراحی سایت

طراحی یک سایت اینترنتی چقدر طول می کشد؟

ایجاد سایتهای با صفحات ایستا یا دینامیک در حالت متعارف حداقل یک هفته و حداکثر پنج هفته (بعد از تحویل کامل مطالب توسط سفارش دهنده) به زمان احتیاج دارد. در مورد سایتهای دارای صفحات پیچیده یا پروژه های بزرگ هنگام قرارداد توافق خواهد شد.

طرح ظاهر سایت چگونه مشخص می شود؟

دو راه کار کلی جهت طراحی ظاهر سایت وجود دارد. اول آنکه مشتری طرح مورد نظر خود را بصورت دیجیتال (اسکن تصویر، طراحی در فتوشاپ) در اختیار شرکت قرار داده و در مراحل طراحی براساس این الگو عمل شود.دوم آنکه تیم طراحی به کمک روانشناسی رنگ و زمینه فعالیت کارفرما ظاهری مناسب را طرح ریزی و پیاده نماید. بدیهی است که در این صورت مشتری طراحی ظاهر سایت را طبق اختیار طراح قرار داده است .

آیا سفارش دهنده می تواند در طول اجرای سفارش نظارت داشته باشد؟

بله سفارش با نظارت کامل کارفرما پیش خواهد رفت.

سفارش دهنده تا چه حد می تواند در ایجاد سایت تغییر اعمال کند؟

بعد از طراحی طرح کلی، از کارفرما جهت اعمال نظر دعوت خواهد شد و بعد از تایید یکبار قبل از انتشار و یکبار بعد از انتشار تغییرات مورد نظر کارفرما اجرا خواهد شد .

چند ايميل مي توانم داشته باشم؟

اگر وب هاستينگ شما از طريق ما تهيه شود، به تعداد نامحدود ايميل مي توانيد داشته باشيد. اگر هاستيگ شما توسط شرکت ديگري تامين شود، تعداد ايميل شما بسته به نوع هاستينگي خواهد بود که تهيه نموده ايد. تعداد ايميل هاي شما در قرارداد هاستينگ ذکر مي شود.

آيا وب سايت طراحي شده را به موتورهاي جستجو نيز معرفي مي کنيد؟

بله، اين کار تنها با يک معرفي ساده به موتورهاي جستجو به پايان نخواهد رسيد. پروسه بهينه سازي براي موتورهاي جستجو يک پروسه پيچده، بلند مدت و صد البته مهم است که هدف از آن قرارگرفتن وب سايت شما در بين وب سايتهای برتر نتايح موتورهاي جستجو معروف مانند گوگل، ياهو و MSN است. دستيابي به اين مهم با در نظر گرفتن کلمات کليدي، استفاده از تگ هاي متا مخصوص موتورهاي جستجو و برخي ديگر از ويژگي هاست که طراحان ما در حين طراحي وب سايت به آنها توجه لازم را مبذول مي دارند. همچينين پس از طراحي نيز راهکارهاي لازم در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

من نام دامنه خود را قبلاً ثبت کرده ام، آيا مي توان از آن استفاده کرد؟

بله، شما بايد به شرکت ارائه دهنده دامنه آدرس سرورهاي ما را اعلام نماييد تا دامنه به سرور ما ربط پيدا کند. اين پروسه معمولاً يک تا دو روز زمان نياز دارد. در بعضي مواقع شرکت ارائه دهند دامنه در حال حاضر ديگر فعاليت ندارد، که متاسفانه در چنين مواردي امکان انتقال نام دامنه و حتي در بسياري موارد حفظ آن غير ممکن است.

پشتیبانی چیست ؟

ممکن است شما اقدام به خرید یک کتاب تاریخی نمایید ، در این هنگام اگر فروشنده به شما بگوید که این کتاب دارای پشتیبانی نیز هست !!! شما قطعا به وی خواهید خندید و خواهید گفت که مگر یک کتاب که در زمانی نوشته شده و من هم اکنون قصد مطالعه آن را دارم نیاز به چه پشتیبانی ای دارد ؟؟؟ در واقع شما احساس خواهید کرد که این حرف صرفا یک بازارگرمی برای فروش این کتاب است . اما آیا وقتی برای خرید خودرو می روید و نمایندگی فروش ایران خودرو به شما می گوید که این خودرو تا 15000 کیلومتر دارای گارانتی و کارت طلایی می باشد بازهم این حرف را صرفا یک بازار گرمی می دانید و به آن اعتنا نخواهید کرد . قطعا این یک مزیت بسیار بزرگ برای خودروهای ساخت این کارخانه محسوب می شود . لذا به صورتی مشخص بیشتر چیزهایی که ما به صورت روزانه خریداری می نماییم از گارانتی برخوردار نیستند و نیازی به آن نخواهد بود .
اما بیایید بررسی کنیم که آیا نرم افزار و مخصوصا وب سایت اینترنتی نیز به مانند یک کتاب بوده یا نه از یک خودرو نیز به شرکت سازنده وابسته تر می باشد . همانگونه که شاید شنیده باشید بارها و بارها یک تراژدی غم انگیز برای صاحبان وب سایتهای اینترنتی اتفاق افتاده است و آن هم از کار افتادن این وب سایت به علل مختاف و متفاوت می باشد ، تعدادی از این موارد می توانند عبارت باشند از :
- بسته شدن هاست به علت تحریم اقتصادی کشور
- بسته شدن هاست به علت عدم رعایت حق کپی رایت نرم افزارها
- هک شدن وب سایت اینترنتی توسط نفوذگران اینترنتی
- از کار افتادن همه یا بخشی از نرم افزار ، به علت تغییر شرایط سرویس دهنده و سیستم عامل آن ( مانند تبدیل سیستم عامل سرور از ویندوز 2000 به ویندوز 2003 )
- عدم کارکرد منطقی بخشی از وب سایت پس از زیاد شدن تعداد کاربران سایت

البته موارد فوق الذکر صرفا تعداد کمی از اتفاقاتی است که برای وب سایتهای اینترنتی می افتد و نیاز به پشتیبانی شرکت طراح می باشد  . علاوه بر این مورد ممکن است پس از چندی ، صاحبان وب سایتهای اینترنتی نیازمند داشتن بخشی جداگانه و متناسب با نیازهای روزمره خود باشند .
این موارد را اضافه نمایید به اینکه شرکتهای طراحی سایت می بایست نیرویی را به صورت مستقل و حرفه ای برای به روز رسانی و نصب آخرین پک های بروز شده شرکت مایکروسافت برای سیستم عامل ویندوز خود داشته باشند تا جلوی نفوذ و خرابکاری نفوذگران اینترنتی را ببندند .  با عنایت به این توصیفات تقریبا اولین و مهمترین پارامتری که در خرید یک نرم افزار مدیریت محتوا یا پرتال می بایست مد نظر داشته باشید این است که از چه پشتیبانی ای برخوردار است .  به عنوان نمونه برخی از نرم افزارهای رایگان با سورس باز که شرکتهای طراحی سایت برای راه اندازی وب سایت اینترنتی مشتریان خود از آن استفاده می نمایند ، کاملا وابسته به شرکتهای طراح آن در خارج از کشور می باشد و در صورت عدم پشتیبانی آن شرکتها از این نرم افزار ، هیچگونه تضمینی برای کارکرد صحیح و منطقی وب سایت وجود ندارد . با توجه به این توضیحات بهتر است تا به جای راه رفتن بر روی طناب ، بر روی دیوار سیمانی راه روید و از به مقصد رسیدنتان مطمئن باشید .

انواع پشتیبانی ها برچند حالت می باشد؟

عموما 2 نوع پشتیبانی برای خدمات تحت وب و پورتال ها ارائه می گردد:
  • پشتیبانی فنی : شامل خطایابی سرور، وب سایت، رفع مشکلات امنیتی و رفع کلیه اموری که سایت را از اجرای صحیح باز می دارد.
  • پشتیبانی محتوایی: شامل خدمات بروزرسانی سایت، تغییرات ویرایشی در محتوا و قالب سایت و موارد نظیر می گردد.

مدت زمان پشتیبانی چقدر خواهد بود؟

پشتیبانی فنی تا زمانی که سایت بروی سرور های ما  قرار داشته باشد تضمین و تمدید می گردد.
پشتیبانی محتوایی منوط به بستن قرارداد جداگانه بوده و زمان آن متغیر خواهد بود

آموزش پنل مدیریت سایت به چه ترتیب صورت می گیرد؟

تجربه ثابت نموده است که  آمورش پنل مدیریت نرم افزار همواره با لوح فشرده چند رسانه ای موثر است. لذا اولویت آموزش، چند رسانه ای بوده اما آموزش حضوری بنابه نیاز مشتری قابل انجام خواهد بود.

گروه طراحی چه امکانات دیگری در ارتباط با سایت در اختیار سفارش دهنده گان قرار می دهد؟

طراحی و بهینه سازی برای موتور های جستجو، طراحی آرم، طراحی تعدادی بنر داخلی وب سایت در حد نرمال .

بروزرسانی پورتال برعهده طراح است یا سفارش دهنده ؟

بروزرسانی سایت تا 1ماه پس از تحویل پروژه برعهده طراح می باشد. این زمان برای هماهنگ شدن سارش دهنده با پنل مدیریت کافی است و پس از آن در صورت عدم بسته شدن قرارداد "پشتیبانی محتوایی"، خود سفارش دهنده اقدام به بروزرسانی سایت خواهد نمود.

هزینه هاست و دامین بصورت سالانه چقدر است؟

این خدمات طبق جدول "تعرفه خدمات میزبانی وب " عمل می شود.

نحوه پرداخت وجه سفارش ایجاد سایت چگونه است؟

نصف مبلغ زمان عقد قراردادو نصف دیگر بعد از نمایش پروژه کامل به سفارش دهنده. بدیهی است بعد از تسویه حساب از سوی مشتری پرژه سایت بر روی دامنه مشتری قرار خواهد گرفت .

پرداخت از چه طرقی قابل قبول است؟

کلیه پرداخت های تا اطلاع ثانوی به صورت نقدی (حضوری - واریز به حساب - انتقال یا کارت به کارت ) انجام می گیرد.

تعهدات مشتری شامل چه مواردی می باشد؟

مشتری موظف است کلیه اطلاعات و داده های خود را که قرار است در طراحی وب سایت مورد استفاده قرار گیرد برای کلیه زبان های سایت بصورت مجزا، ظرف مدت زمان مشخص شده در قرارداد به فرمت فایل های دیجیتال (متون تایپ شده در قالب Word و تصاویر به فرمت jpg و ...) از طریق ایمیل یا ارسال لوح فشرده در اختیار گروه طراحی قرار دهد.

کلام آخر

ما سعی کرده ای با بالابردن کیفی طرح های خود قیمت ها را نیز کاهش دهیم اما هیچ وقت قیمت را فدای کیفیت نمی کنیم . ممکن است در بازار، قیمتهای پایینتری برای طراحی وب سایت وجود داشته باشد ولی همیشه کیفیت را مورد نظر داشته باشید. متاسفانه در ایران گاهی یک برنامه نویس، برای طراحی سایت کارهایی اعم از طراحی گرافیک و جلوه های بصری سایت را نیز به صورت غیر حرفه ای انجام می دهد. ما با چندین سال سابقه در زمینه امور تبلیغاتی و طراحی شما را در معرفی محصولات و فعالیت ها یاری می کنیم . بدانید که طراح سایت شما همیشه باید در دسترس شما باشد تا تغییرات سایت را سریع و منظم انجام دهد، و ما تضمین می کنیم که همیشه یارو یاور شما باشیم.

همینک نام مورد نظر برای وب سایت خود را بررسی کنید و سپس سفارش دهید !
بررسی نام دامنه :
انتخاب تمام دامنه ها
.com .ir .net .info .org .biz .name .tv .ca

خدمات قابل ارائه

بنیاد شهید نواحی استان اصفهان
صنایع زیباسازی شهری اصفهان
برخی از دفاتر پیشخوان دولت اصفهان
برخی از دفاتر پلیس +10 اصفهان
آموزش و پرورش استان اصفهان
برخی ازشهرداری های نواحی اصفهان
برخی از دفاتر پست استان اصفهان
مدارس شهری و روستایی اصفهان
گروه های آموزشی نواحی اصفهان
برخی از پژوهش سراهای اصفهان
برخی از دفاتر انتشارات استان اصفهان
برخی از دفاتر لیتوگرافی استان اصفهان
برخی از چاپخانه های استان اصفهان
دفاتر چاپ صنعتی استان اصفهان
برخی از دفاتر تبلیغاتی استان اصفهان
برخی از دفاتر فنی استان اصفهان
برخی از دفاتر گردشگری استان اصفهان
سازمان آتش نشانی استان اصفهان
برخی از بانک های سطح استان اصفهان
برخی از حسینه ها ، مساجد و هیئات مذهبی استان اصفهان
برخی از دفاتر تاکسی تلفنی اصفهان
برخی ازکارگاه های صنایع چوبی اصفهان
کارخانه جات آجر نماچین اصفهان
کارخانه جات پتوی گلبافت اصفهان
کارخانه جات سنگ و سرامیک اصفهان
کارخانه جات پلیمر اصفهان
کارخانه جات کارتن پلاست اصفهان
کارخانه جات تولید نایلون اصفهان
کارخانه جات تولید گز اصفهان
کارخانه جات صادرات برنج اصفهان

وب سایت های :
www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.a000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

و بسیاری از وب سایتهای دیگر

برخی از مشتریان ما

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir

www.marvdashtweekly.ir
www.eilnafar.com
www.marvdashtnews.org
www.tick.ir
www.it-learn.ir
www.b-rahavard.ir
www.nmsm.ir
www.alghadir-lenjan.com
www.4joomla.ir
www.smsma.ir
www.isfedusms.ir
www.jomleh.org
www.edujey.ir
www.allah410.com
www.al000410.ir
www.jaber-ibn-hayan.com
www.leyli-majnoon.com
www.Peytabam.com
www.PhotoshopDesigner.ir
www.webgardha.ir
www.4asp.ir
www.4cms.ir
www.4css.ir
www.4datalife.ir
www.4datalifeengine.ir
www.4drupal.ir
www.4e107.ir
www.4extensions.ir
www.4gnu.ir
www.4hosting.ir
www.4html.ir
www.4java.ir
www.4javascript.ir
www.4jquery.ir
www.4localhost.ir
www.4market.ir
www.4mybb.ir
www.4nuke.ir
www.4pardakht.ir
www.4php.ir
www.4portal.ir
www.4psd.ir
www.4register.ir
www.4rss.ir
www.4script.ir
www.4sharetronix.ir
www.4team.ir
www.4term.ir
www.4vbulletin.ir
www.4view.ir
www.4virtuemart.ir
www.4whmcs.ir
www.4wordpress.ir
www.4xenforo.ir
www.isfedusms.ir
www.isfhost.ir
www.isflink.ir
www.isfpal.ir
www.isfrss.ir
www.isfweb.ir
www.domainharaji.ir
www.bankpayannameh.ir
www.bankpnu.ir
www.bankprojeh.ir
www.html2template.ir
www.psd2template.ir
www.virtueshop.ir
www.websiteha.ir
www.roozkhosh.ir
www.p30graphic.ir
www.safahan-eng.ir
www.kashiforosh.com
www.disarmament.ir